Zamandan tasarruf

MOCK UP

Planlamış olduğumuz gülüş tasarımının henüz tedavi başlamadan hasta ağzına geçici materyaller ile aktarılması işlemidir. Bir diğer değişle tedavi sonucunun ön izlemesidir.


Mock Up nedir?Planlamış olduğumuz gülüş tasarımının henüz tedavi başlamadan hasta ağzına geçici materyaller ile aktarılması işlemidir. Bir diğer değişle tedavi sonucunun ön izlemesidir.

Mock Up nasıl hazırlanır?Hastadan alınan ölçü üzerinde, fotoğraf ve video kayıtları referansları ile laboratuvar ortamında mum ile hazırlanır.

Mock Up hasta ağzına nasıl aktarılır?Tıpkı ölçü alma işlemi benzer. Yaklaşık olarak 2-3 dakika içerisinde ağıza aktarılır.

Mock Up’ın dijital tasarımlara göre avantajları nelerdir?Mock Up ile tasarım direkt olarak ağıza aktarıldığı için gülüş tasarımı digital monitor üzerinde değil doğrudan ağız  ortamında görülecektir. Bu sayede daha en başında ne istediğimize çok daha kolay karar verebiliriz.


Konu Videoları

Daha fazla beklemeyin

Hemen iletişime geçin

Fiyatlar, anlaşmalı kurumlar, uyguladığımız tedaviler, aklınıza takılanlar ve online randevu almak için bizimle iletişime geçin.


KLİNİK TELEFON

+90 212 231 13 15KLİNİK ADRESİ

Teşvikiye Cd. No:51 K:2 D:4
Nişantaşı / İstanbulBizi takip edin

Sosyal Medya Hesaplarımız

Katıldığımız etkinlikler ve yaptığımız uygulamaları görmek için bizi takip edin.© Copyright 2017 Dr. Abdullah Uysal. Tüm hakları saklıdır.